Sadaloši bloki OJL

 

Universālie terminālu bloki varam un alumīnijam

OJL sadales bloki ir paredzēti lielāku šķērsgriezumu kabeļu dzīslu sadalei vairākos mazākos izvados. Šie bloki tiek piedāvāti sešos standarta variantos ar nominālo ievada šķērsgriezumu 70 mm# (seši izvadi), 120 mm# (vienpadsmit izvadi) un 240 mm# (septiņi izvadi). AF un AFS varianti ir paredzēti, lai pievienotu ievadam kopni 10 x 25 mm vai vairākas 1 x 25 mm kopnes.

Skrūves ir pievelkamas ar sešstūra atslēgu. Blokus var uzstādīt uz standarta DIN sliedes vai izmantojot skrūves uz līdzenas cietas virsmas. Maksimālā darba temperatūra ir 80 ° C. Visu variantu korpusu aizsardzības pakāpe ir IP 20. Modeļiem AS un AFS ir iespējams noplombēt vāku.

 

Sertifikācija un izstrādājumu drošums

Morek OJL termināli ir testēti atbilstoši:
EN 60947-7-1:2009 “Zemsprieguma komutācijas un vadības ierīces. 7-1. daļa: Palīgiekārtas. Spaiļu bloki vara vadiem”
EN 61238-1:2003 “Spiedsavienotāji un mehāniskie savienotāji spēka kabeļiem ar nominālo spriegumu līdz 36 kV”
Visiem savienotājiem, kurus izmanto slēgiekārtas vai līdzīgas ierīcēs jāatbilst šīm prasībām.

 

EN 61238-1:2003 vara un alumīnija kabeļiem ir sadalīta divās klasēs.

A klases (veikti temperatūras cikla testi un testēti uz īsslēgumu) – Tie ir savienotāji, kas paredzēti elektroenerģijas sadalei vai rūpnieciskiem tīkliem, kuros tos var pakļaut relatīvi augstas intensitātes un ilguma īssavienojumiem. Tāpēc A klases savienotāji ir piemēroti lielākajai daļai pielietojumu.B klases (tikai temperatūras cikla testi, nav testēti uz īsslēgumu) – Tie ir savienotāji tīkliem, kuri tiek aizsargāti ar ātras darbības kūstošiem drošinātājiem.

 
Morek OJL-konektori ir pārbaudīti un sertificēti kā A klases savienotāji.

 
Lai izvēlētos drošu un kvalitatīvu savienotāju, vienmēr pārliecinieties, ka termināls ir aprīkots ar CE un A klases marķējumu un ar sertifikācijas institūta simbolu FI.

 

Apskatīt preces