Frekvences pārveidotāji – iC5

Frekvences pārveidotāji – iC5

Mikro VFD frekvences pārveidotājs ar spēcīgu griezes momentu un precīzu vadību vispārējai lietošanai. iC5 ir ar jaudīgāku veiktspēju V / F vadībai, V / F PG, slīdes kompensāciju, bezdevēja vektora vadību, PMSM (pastāvīga magnētiskā sinhronā motora) un fokusējas uz lietotājam draudzīgu interfeisu ar plašu grafisko LCD tastatūru, lietotāja un makro grupu atbalstu, elektro-termiskās funkcijas motoru aizsardzībai, ieejas / izejas fāzes aizsardzību.

Funkcijas

  • Bezdevēja vektora kontrole.

IC5 pieņem bezdevēja vektora vadības algoritmu, tas uzlabo ne tikai griezes momenta kontroles raksturlielumus, bet arī ātruma vadāmību nenoteiktā stāvoklī neraugoties uz slodzes svārstībām.

  • Automātiskā regulēšana.

Automātiskais regulēšanas algoritms iC5 automātiski iestata motora parametrus novēršot problēmas, kas parasti rodas pie slodzes izmaiņām pie maziem ātrumiem un zema griezes momenta.

  • Augstas efektivitātes DSP mikroshēma.

IC5 pielietota ļoti efektīva DSP (Digital Signal Processing) mikroshēma, kas uzlabo apstrādes ātrumu, elastīgumu, stabilitāti utt.

  • PNP, NPN Divkāršs vadības signāls.

IC5 nodrošina PNP un NPN signālus ārējiem kontrolieriem.

Tas darbojas ar 24Vdc neatkarīgi no PLC vai vadības signāliem.

  • Komunikācijas interfeiss, Modbus-RTU.

IC5 izmanto vispopulārāko komunikācijas interfeisu, ModBus-RTU tālvadībai, ko nodrošina PLC vai citas ierīces.

  • PID kontrole.

PID procesa kontrole, kas tiek izmantota iC5 ātri veic ātruma korekcijas ar minimālu svārstību plūsmas, temperatūras, spiediena uc. parametru regulēšanā.