Barošanas bloki

Barošanas bloki

Cabur piedāvā pilnu elektronisko produktu klāstu rūpnieciskajām sadalnēm un iekārtu automatizācijai, procesu kontrolei un visu veidu iekārtām.

Cabur produkti ir paredzēti lietošanai rūpniecībā, tie ir lietotājam draudzīgi un viegli izmantojami. Tas ir panākts pateicoties pastāvīgiem pētījumiem un vismodernāko un novatorisko tehnoloģiju izmantošanai, kā arī rūpniecisko prasību analīzei (veiktspējai un specifikācijām).

Cabur klāsts ietver:

  • Barošanas bloku sērija, kas izmanto komutācijas, lineārās un filtrēšanas tehnoloģijas. 1997. gadā Cabur bija pirmais ražotājs, kurš ieviesa primāros pārslēgšanas mehānismus barošanas blokiem pretēji tradicionālajam risinājumam, kurā elektroniska shēma tika uzstādīta uz transformatora.
  • Maiņstrāvas barošanas bloku klāsts ir raksturojams ar uzticamību un daudzpusību. CSF Sērijā ietilpst barošanas bloki ar 90-264 VAC un 110-300 VDC ievadu un vislabāko veiktspēju, kas samazina enerģijas patēriņu un temperatūras izdalīšanos. Tas ir ērts un vienkāršs risinājums plaša spektra enerģijas piegādes prasībām.
  • 1, 2, 4, 8 un 16 kanālu elektromehāniskie releja moduļi un cietvielu releju moduļi. Arī releju moduļu sektorā Cabur ir radikāli pārveidojis horizontālā moduļa dizaina koncepciju. 1998. gadā pieņemot vertikālo dizaina moduli CR un CRE sērijai, krasi tiek samazināti izmēri (līdz 2,8 mm katrā kanālā), vienlaikus tiek nodrošināta labāka arī kontaktspēja salīdzinot ar konkurentiem. Pateicoties šīm inovācijām releju izmantošana ir daudz vienkāršāka.
  • Analogā pārveidotāju sektorā Cabur piedāvā ļoti universālas un daudzfunkcionālas ierīces, kuras var izmantot visdažādākajos darbības režīmos. Tādējādi ir samazināts to ierīču skaits, kas jāizmanto gala lietotājiem un elektrisko materiālu izplatītājiem.
  • Kabeļu termināļu bloku sērija, kas nodrošina saderību ar tirgū pieejamo savienotāju galvenajiem tipiem.